Apartmány Omicron     Vranovská přehrada - Bítov
Moderní ubytování ve 2 až 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití

  733 536 589

   733 327 427

apartmany-omicron@seznam.cz

Apartmán 1

Velký a velmi pěkně zařízený apartmán na Vranovské přehradě pro 5 osob, ve kterém se pohodlně ubytuje rodina s dětmi nebo parta přátel. V naší „jedničce“ jsou čtyři postele a jedna přistýlka. Okna vedou k lesu. 

Vybavení apartmánu

Abyste se u nás cítili za každých okolností dobře, má apartmán vše, co od moderního ubytování požadujete. V horkých dnech vás ochladí klimatizace. Zabavit vás může i smart TV s napojením na internet. Kuchyňský kout, WC a koupelna jsou součástí apartmánu. WiFi zdarma je k dispozici v celém objektu. Pro bezpečí Vašich cenností je v apartmánu nainstalován trezor. V případě potřeby lze využít pračku se sušičkou která je umístěna ve společných prostorech. Cyklisté můžou využít naši úschovnu kol.

 

Vybavení kuchyně

Kuchyňský kout je vybaven vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, ledničkou a dalším běžným kuchyňským vybavením. Můžete si také dopřát zážitek z čerstvé ranní espresso kávy protože kuchyň je vybavena i kávovarem NESPRESSO. 

Vybavení koupelny

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a fénem.

Ložnice

V oddělené ložnici najdete 1 manželskou postel a 1 patrovou postel. Přistýlka ve formě rozkládaci pohovky je ve vedlejší obývací místnosti.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u apartmánu. Z oken máte výhled na parkoviště a auto tak stále pod kontrolou. K dispozici máte zdarma 1 vyhrazené parkovací místo. Případné další vozy můžou parkovat cca 100m daleko.

Bonusy

Nezapomeňte, že v ceně je i půjčení elektrolodě pro 6 osobna čtyři hodiny zdarma. Lze uplatnit pouze v půjčovně elektrolodí Bítov, která je umístěna u jezera přímo před objektem. Můžete si také zdarma zapůjčit veslici která patří k vybavení chaty. 

Rezervace

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém.

Nákres apartmánu č. 1 v Chatě Omicron

Náhled apartmánu
Vytvořeno v systému shopadmin® 2020 - 2021