Apartmány Omicron     Vranovská přehrada - Bítov
Moderní ubytování ve 2 až 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití

   +420 733 536 589

   +420 733 327 427

apartmany-omicron@seznam.cz

Apartmán 6

Okna tohoto apartmánu na Vranovské přehradě vedou na pláž za chatou a také na hladinu přehrady. Pohodlně se zde ubytuje pět lidí, proto je chata jako stvořená pro větší rodiny nebo skupiny přátel.

Vybavení apartmánu

Abyste se u nás cítili za každých okolností dobře, má apartmán vše, co od moderního ubytování požadujete. V horkých dnech vás ochladí klimatizace. Zabavit vás může i smart TV s napojením na internet. Kuchyňský kout, WC a koupelna jsou součástí apartmánu. WiFi zdarma je k dispozici v celém objektu. Pro bezpečí Vašich cenností je v apartmánu nainstalován trezor. V případě potřeby lze využít pračku se sušičkou která je umístěna ve společných prostorech. Cyklisté můžou využít naši úschovnu kol.

Kuchyň

Kuchyňský kout je vybaven vařičem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, ledničkou a dalším běžným kuchyňským vybavením. Můžete si také dopřát zážitek z čerstvé ranní espresso kávy protože kuchyň je vybavena i kávovarem NESPRESSO

Koupelna

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, WC, umyvadlem a fénem.

Ložnice

V oddělené ložnici najdete 1 manželskou postel a 1 patrovou postel. Přistýlka ve formě rozkládaci pohovky je ve vedlejší obývací místnosti

Parkování

K dispozici máte zdarma 1 vyhrazené parkovací místo asi 20m od apartmánu. Případné další vozy můžou parkovat cca 100m daleko.

Bonusy

Nezapomeňte, že v ceně je i poukaz na půjčení elektrolodě pro 6 osob zdarma. Lze uplatnit pouze v půjčovně elektrolodí Bítov, která je umístěna u jezera přímo před objektem. Můžete si také zdarma zapůjčit veslici která patří k vybavení chaty. Tyto bonusy lze čerpat pouze v hlavní sezóně ( červenec, srpen ).

Rezervace

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém.

Nákres apartmánu č. 6 v Chatě Omicron

Náhled apartmánu
Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023