Apartmány Omicron     Vranovská přehrada - Bítov
Moderní ubytování ve 2 až 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití

  733 536 589

   733 327 427

apartmany-omicron@seznam.cz

Apartmán 3

V tomto apartmánu na Vranovské přehradě se pohodlně ubytují čtyři lidé. Je stvořený pro rodiny s dětmi nebo pro partu přátel. Na rozdíl od jedničky a dvojky nemá přístup na terasu ani výhled na vodu. Okna vedou k lesu a na louku u chaty. Do vínku ale získal komfortnější vybavení ve formě pohodlné sedačky a velkoplošné smart TV napojené na internet.

Vybavení apartmánu

Dvě osoby se mohou vyspat na manželské posteli, kterou lze rozdělit, a další dvě na dvou lůžkách. V apartmánu je také televize a plně vybavený kuchyňský kout, v němž nechybí indukční varná deska, rychlovarná konvice, mikrovlnka, myčka, nádobí, příbory, talíře atd. Samozřejmostí je WC a sprchový kout. Ubytované jistě potěší i pračka se sušičkou.

Parkování je možné přímo u chaty . Opodál je půjčovna elektrických lodí. Jako hosté máte nárok na čtyři hodiny vypůjčení lodi zdarma.

Kuchyň

Kuchyňský kout je vybaven indukční varnou deskou, myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, ledničkou a dalším běžným kuchyňským vybavením. Můžete si také dopřát zážitek z čerstvé ranní espresso kávy protože kuchyň je vybavena i kávovarem NESPRESSO

Koupelna 

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, fénem a WC.

Ložnice

Chata je vybavena 2 samostatnými ložnicemi. Každá ložnice má jednu manželskou postel a televizi.

Venkovní posezení s krbem

Před chatou je pro vás připraveno posezení s dřevěnými lavicemi a venkovním krbem. Krb je otevřený s roštem, ideální pro opékání špekáčků.

Prádelna

Pro praní svého prádla můžete použít společnou prádelnu která je vybavena pračkou, sušičkou, věšákem na prádlo, žehlícím prknem a žehličkou.

Parkoviště

Zaparkovat můžete pohodlně přímo u chaty.

Bonusy

K ubytování na Chatě Relax získáte i poukaz na čtyřhodinovou vyjížďku s elektrickou lodí. Také jsou pro vás po dobu pobytu k dispozici  veslice. WiFi internet je v celém objektu zdarma.

Rezervace

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém.

Nákres apartmánu č. 3 v Chatě Relax

Chata Relax apartman3
Vytvořeno v systému shopadmin® 2020 - 2021