Apartmány Omicron     Vranovská přehrada - Bítov
Moderní ubytování ve 2 až 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití

   +420 733 536 589

   +420 733 327 427

apartmany-omicron@seznam.cz

Apartmán 4

Rezervovat Apartmán č. 4

Apartmán číslo 4,  je jluxusní ubytování pro 6 lidí v naší nabídce, ideální pro rodiny s dětmi i skupiny přátel. Z tohoto apartmánu na Vranovské přehradě je přímý přístup na terasu s výhledem na vodní hladinu a zříceninu hradu Cornštejn. Apartmán je umístěn v 1NP a je přístupný bez schodiště. Vy výbavě apartmánu je 3 x ložnice, 2x koupelna, WC s bidetem, kuchyň, parní sauna a 4x smart TV. 

Vybavení apartmánu

Tento apartmán má veškerý komfort a je vybavený pro relaxační dovolenou. Kuchyňský kout je plně funkční. Je zde indukční varná deska, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnka, myčka, nádobí, talíře, příbory a další kuchyňské vybavení. Apartmán je také vybaven také pračkou a sušičkou, což je příjemný bonus navíc.

 

Kuchyň

Kuchyňský kout je vybaven indukční varnou deskou, myčkou nádobí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, ledničkou a dalším běžným kuchyňským vybavením. Můžete si také dopřát zážitek z čerstvé ranní espresso kávy protože kuchyň je vybavena i kávovarem NESPRESSO

Koupelna 1

Koupelna je vybavena, dvěma umyvadly, sprchovým koutem, fénem, pračkou, sušičkou a parní saunou.  

Koupelna 2

Koupelna 2 je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, fénem a WC.

WC

Samostané WC obsahuje umyvadlo, záchod a bidet. 

Ložnice

Chata je vybavena 3 samostatnými ložnicemi. Každá ložnice má jednu manželskou postel a televizi. 

Terasa

Pro odpočinek a zábavu je Váš apartmán vybaven vlastní krytou terasou s plastovým stolkem a židličkami. Terasa je situována na jihozápad. Nabízí překrásný výhled na jezero a zříceninu Cornštejn.

Venkovní posezení s krbem

Před chatou je pro vás připraveno posezení s dřevěnými lavicemi a venkovním krbem. Krb je otevřený s roštem, ideální pro opékání špekáčků.

Prádelna

Pro praní svého prádla můžete použít pračku a šušičku která je umístěna ve vašem apartmánu i s  věšákem na prádlo, žehlícím prknem a žehličkou.

Parkoviště

Zaparkovat můžete pohodlně přímo u chaty.

Bonusy

K ubytování na Chatě Relax získáte i poukaz na vyjížďku s elektrickou lodí. Také jsou pro vás po dobu pobytu k dispozici  veslice. Tyto bonusy lze čerpat pouze v hlavní sezóně ( červenec, srpen ).

WiFi

Wifi i kabelový internet je k dispozici v celém objektu zdarma.

Rezervace

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém.

Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023