Apartmány Omicron     Vranovská přehrada - Bítov
Moderní ubytování ve 2 až 9 lůžkových apartmánech s možností bohatého sportovního a kulturního vyžití

   +420 733 536 589

   +420 733 327 427

apartmany-omicron@seznam.cz

Apartmán 1

Jedničku má na dveřích Chaty Marine apartmán v prvním patře, jenž má s apartmánem číslo dva společnou terasu. Pohled vede na hladinu. Apartmán i celá chata nabízí jedinečné soukromí v jinak turisticky vytížené lokalitě Vranovské přehrady.

Vybavení apartmánu

V apartmánu se pohodlně vyspí osm lidí. Rozestlat lze i přistýlku. Kuchyně apartmánu je standardně vybavená. V kuchyňském koutu je sporák na elektřinu, rychlovarná konvice, mikrovlnka, talíře a příbory.

Zaparkovat lze přímo u apartmánu. Chata má k dispozici venkovní krb. Ubytovaní získávají zdarma osmihodinovou vyjížďku na elektrolodi. 

Vybavení kuchyně

Kuchyňský kout je vybaven varnou deskou, elektrickou troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou, ledničkou a dalším běžným kuchyňským vybavením. Můžete si také dopřát zážitek z čerstvé ranní espresso kávy protože kuchyň je vybavena i kávovarem NESPRESSO. 

Koupelna

Koupelna je vybavena vanou, dvěmi umyvadly a fénem.

Ložnice

Chata je vybavena 2 samostatnými ložnicemi. Každá ložnice má jednu manželskou postel a jednu patrovou postel. V obývací části je umístěna přistýlka ve formě rozkládací pohovky.

Venkovní terasa

Pro odpočinek a zábavu je váš apartmán vybaven vlastní krytou terasou s grilem na dřevěné uhlí a stolem s židličkami. Terasa je situována na jižní straně.

Venkovní krb

V přízemí pod terasou je umístěn velký venkovní krb.

Parkování

Zaparkovat můžete pohodlně přímo u chaty.

Bonusy

K ubytování na Vranovské přehradě získáte i poukaz na vyjížďku s elektrickou lodí. Také jsou pro vás po dobu pobytu k dispozici  veslice. Tyto bonusy lze čerpat pouze v hlavní sezóně ( červenec, srpen ).

Wifi

Wifi internet je k dispozici v celém objektu zdarma.

Rezervace

Pro rezervaci ubytování v našich apartmánech prosím používejte náš rezervační systém.

Rozmístění apartmánů v Chatě Marine

Chata Marine apartman 1 nakres
Vytvořeno v systému shopadmin® 2021 - 2023